Garść informacji

O Nas

Gościnność

to słowo „klucz”

które w mojej rodzinie przekazywane było od pokoleń. Dom dziadków, rodziców i nasz zawsze tętnił życiem. Postanowiliśmy pielęgnować tę tradycję i podzielić się z Państwem wyjątkowością tego miejsca.

Stylowy budynek  znajduje się na obszernej ogrodzonej parceli (4000m2), na której w wyznaczonym obszarze nasi goście parkują samochody. Poza tym na działce jest dużo miejsca na Wasze aktywności, m.in. na ognisko/grilla, gry i zabawy dla dzieci. Do dyspozycji gości oddajemy meble ogrodowe, trampolinę i owoce z sadu.

Apartamenty znajdują się na parterze domu i mają osobne niezależne wejście oraz własną kuchnię i łazienkę. Na piętrze mieszkamy my : Kasia i Dagmar, nastoletnie Ada i Agata oraz dwa bernardyny.

Apartamenty

“Jeleniec” i “Bodzanówek”

utrzymane są w stylu epoki, ale z nutką współczesnej wygody. Mają powierzchnię małego mieszkania (ok 40 m2) i składają się z dwóch pokoi oraz łazienki (ok 10 m2). Mamy tu 4 miejsca do spania po dwa w pokoju. W apartamentach  znajduje się niezbędne wyposażenie, aby wygodnie spędzać czas po i przed wyjściem na plażę.

Kuchnia jest jedna, duża, kompletnie wyposażona, wspólna dla gości z obu apartamentów.

Do dyspozycji gości

dostępniamy nieodpłatnie 2 rowery oraz WiFi.

Ponieważ zwierzęta były zawsze dla nas dopełnieniem domu,  goście mogą zabrać ze sobą swojego pupila. 

Uczymy się i mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Nie ma lepszej rekomendacji niż goście, którzy wracają, dlatego czekamy na Wasze powroty.